LOGOMARRONE SFONDO trasparente100200

Українська парафія в Римі

KATEDRALJNYJ HRAM

Святих мучеників Сергія і Вакха та Жировицької ікони Пресвятої Богородиці

Жировицька Богородиця

Неділя 9-та по Зісланні Святого Духа

Євангеліє 9-ої Неділі по Зісланні Святого Духа

Того часу Ісус заставив учнів увійти до човна і переплисти на той бік раніше від нього, тим часом як відпускав народ. І коли відпустив народ, пішов на гору молитись на самоті. Як звечоріло, він був там сам один. Човен уже був посеред моря і його кидали хвилі, бо вітер був супротивний.

О четвертій сторожі ночі Ісус прийшов до них, ідучи по морю. Учні, побачивши, що він іде по морю, жахнулись. «То привид!» – заговорили, і з переляку закричали. Та Ісус тієї ж миті мовив до них: «Заспокійтесь, – це я, не бійтеся!»

Тоді Петро озвавсь до нього і каже: «Господи, коли це ти, вели мені прийти по воді до тебе!» «Іди!» – сказав Ісус. І вийшов Петро з човна, почав іти по воді і прийшов до Ісуса; але, побачивши, що вітер сильний, злякався, почав потопати і скрикнув: «Господи, рятуй мене!» Ісус зараз же простягнув руку, вхопив його і мовив до нього: «Маловіре, чого ти засумнівався?».

І як увійшли до човна, вітер ущух. Тоді ті, що були в човні, вклонилися Йому до ніг, кажучи: «Ти істинно – Син Божий!». І, перепливши, прибули в землю генезаретську.

Від Матея 14,22-34.

Дев’ята неділя після П’ятидесятниці (1Кр 3, 9-17; Мт 14, 22-34). Біблійний коментар

Будування і руйнування святого. Пояснення Апостола на 9-ту Неділю по Зісланні Святого Духа

Ісус іде водою до переляканих учнів. Дев’ята неділя по Зісланні Святого Духа. Коментар Святих Отців

Зі слова Блаженнішого Святослава на дев’яту неділю по Зісланні Святого Духа

Проповідь Блаженнішого Святослава у дев’яту неділю після Зіслання Святого Духа, 22 сепня 2021 року (відео)

Від маловірства до віри

Слово Архиєпископа і Митрополита Ігора Возняка на дев’яту неділю по Зісланні Святого Духа

Проповідь преосвященного владики Діонісія в 9-ту неділю по Зісланні Святого Духа. 9 серпня 2020 року

Владика Діонісій Ляхович в парафії свв. Сергія і Вакха в Римі: «Не біймося буревіїв, а веслуймо з вірою»

Нехай Ти будеш основою мого життя

Вірити в Христа чи вірити у власні сили?

Будьте спокійні – це я, не бійтеся!

Ісус іде по морю. Проповідь Жана Корбона на 9-ту неділю по Зісланні Святого Духа

Господь підтримує нас в наших дивних бажаннях, в яких ми пізнаємо себе і Його

Чуда є, а інколи їх нема… Чому?

Чи буває правильна віра без сумнівів?

Віра і свобода – надзвичайні дари і наша відповідальність

Маловірство бере початок із сумнівів і страху та це ще не є цілковите безвірство

Петро... почав потопати і скрикнув: «Господи, рятуй мене ». Неділя 9-та по Зісланні Святого Духа

Човен уже був посеред моря і його кидали хвилі. Неділя 9-та по Зісланні Святого Духа

Господи, дозволь мені прийти до тебе. Неділя 9-та по Зісланні Святого Духа

Ісус зараз же простягнув йому руку. Неділя 9-та по Зісланні Святого Духа

Більше матеріалів з архіву НовинСтатей та Життя парафії

ugcc

Українська греко-католицька Церква

ugcc

Апостольський екзархат в Італії

ugcc

Українська парафія в Римі