Неділя 18-та по Зісланні Святого Духа

Неділя 18-та після Зіслання Святого Духа. Коментар

Коментар Апостола на 18-ту Неділю після Зіслання Святого Духа (2 Кор 9, 6-11)

Милостиня і спасіння або отримувати, даючи. Пояснення Апостола на 18-ту Неділю по Зісланні Святого Духа

Перше покликання учнів. Коментар Святих Отців на 18-ту неділю по Зісланні Святого Духа

Зі слова Блаженнішого Святослава на 18-ту неділю по Зісланні Святого Духа

Проповідь преосвященного владики Діонісія в 18-ту неділю по Зісланні Святого Духа 11 жовтня 2020

Ще одне зусилля на слово Господа

Навчи мене йти слідом за Тобою на глибінь

Життєві труднощі та невдачі зміцнюють нашу довіру до Бога. 18-та неділя по Зісланні Святого Духа

Час твого неуспіху – це можливість стати успішним в Бозі

Досвід, який веде до успіху в Бозі

Слово Митрополита і Архиєпископа Ігора (Возьняка) на вісімнадцяту неділю після Зіслання Святого Духа

Роздуми владики Венедикта над Євангелієм та Апостолом вісімнадцятої неділі по Зісланні Святого Духа

Вісімнадцята неділя після П'ятидесятниці (Лк 5, 1-11) - покликання апостолів (о. Юрій Щурко )

Благословенний послух Спасителеві і віра у Його провидіння!

І що тут дивного, що ти віруюча людина? Повірити Ісусові – це ознака християснької віри

Блаженні ті, що слухають Боже слово і його виконують, що вірують, навіть, якщо не зрозуміло до кінця

Порожні човни наповнились

Тоді, коли тебе просить Бог, відчуваєш різницю?

Через матеріальне доходимо до духовного, але як?

Відійди від мене Господи, бо я грішний чоловік. Неділя 18-та по Зісланні Святого Духа (І)

Відійди від мене Господи, бо я грішний чоловік. Неділя 18-та по Зісланні Святого Духа (ІІ)

Чудесна ловля риби і перше покликання учнів

Він зустрів їх при роботі, невчасно, недоречно і взагалі все сталось поза всякою людською логікою …

Надрукувати  

Більше матеріалів з архіву НовинСтатей та Життя парафії