LOGOMARRONE SFONDO trasparente100200

Українська парафія в Римі

KATEDRALJNYJ HRAM

Жировицької Божої Матері і святих мучеників Сергія і Вакха

Жировицька Богородиця

Неділя 24-та по Зісланні Святого Духа

Nedila 24 po ZSD 3Євангеліє 24-ої Неділі після Зіслання Святого Духа

В той час один чоловік приступив до Ісуса, Яір на ім'я, що був головою синагоги. Припавши до ніг Ісуса, він став просити зайти до нього в хату,  бо була в нього дочка одиначка, яких дванадцять років, і вона вмирала. І як він ішов туди, люди тиснулися до нього.  Аж тут якась жінка, що була хвора дванадцять років на кровотечу і витратила на лікарів увесь свій прожиток, і ніхто з них не міг її оздоровити,  підійшовши ззаду, доторкнулась краю його одежі, і вмить стала здоровою – спинилась її кровотеча.  Ісус спитав: Хто доторкнувся мене? А що всі відпекувались, Петро мовив: Наставнику, люди коло тебе товпляться й тиснуться! Ісус сказав: Хтось доторкнувся до мене, бо я чув, як сила вийшла з мене.  Побачивши жінка, що не втаїться, тремтячи підійшла і, упавши йому до ніг, призналася перед усіма людьми, чому до нього доторкнулась і як негайно одужала. Сказав їй Ісус: Дочко, віра твоя спасла тебе, іди в мирі! Він говорив іще, як ось приходить хтось від голови синагоги і каже: Твоя дочка померла, не турбуй більше учителя. Ісус почувши це, озвавсь до нього: Не бійся, тільки віруй, і вона спасеться. Прийшовши до хати, він не пустив нікого з собою всередину, крім Петра, Йоана та Якова з батьком та матір'ю дитини. Всі плакали за нею й голосили. Він мовив: Не плачте, вона не вмерла, вона спить. Ті сміялися з нього, бо знали, що вмерла. Тоді він узяв її за руку і голосно промовив: Дівчино, встань! І дух її вернувсь до неї, і вона вмить встала. Він велів дати їй їсти. Батьки ж її були здивовані вельми, та наказав їм нікому не говорити, що сталося.

Євангеліє від Луки 8, 41-56

Неділя 24-а після Зіслання Святого Духа. Біблійний коментар

Коментар Апостола на 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа

Бог примирює усе в Ісусі Христі. Пояснення Апостола на Неділю 24-у по Зісланні Святого Духа

Чужинці і домашні Бога. Пояснення Апостола на 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа

Двадцять четверта неділя після П'ятидесятниці (Лк 8:41 - 56) - Історія про зцілення кровоточивої жінки та воскресіння єдиної дочки Яіра

Проповідь Блаженнішого Святослава у 24-ту неділю після Зіслання Святого Духа. 5 грудня 2021 року

Проповідь Блаженнішого Святослава у 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа, 22 листопада 2020 року

Слово Митрополита і Архиєпископа Ігора Возняка на двадцять четверту неділю після Зіслання Святого Духа

Роздуми владики Венедикта над Євангелієм та Апостолом Неділі 24-ї по П’ятдесятниці

Торкатися Бога вірою чи байдужістю

Своїм Тілом руйнуєш стіну ворожнечі між мною і Тобою

Оздоровлення дочки Яіра та кровоточивої. Проповідь Жана Корбона на 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа

Воскресіння дочки Яіра. «Не бійся, тільки віруй!»

Спасаюча віра є також в тебе?

Слухати більше Бога, ніж людей

Жива віра оживляє життя

Бог хоче нам допомогти, але нам потрібно повірити докінця …

Роби кожну справу так, щоб виснажуючись, ти водночас наповнювався силою життя

Бог допомагає усім, хто приходить

Маєш багато грошей? – це ще не забезпечує щасливого майбутнього

Вони знали, що Він їх не відкине, а допоможе

Такі різні між собою, а перед Богом такі єдині!

Більше матеріалів з архіву НовинСтатей та Життя парафії

ugcc

Українська греко-католицька Церква

ugcc

Апостольський екзархат в Італії

ugcc

Українська парафія в Римі