15 червня 1639 року прокуратор Київського митрополита, єромонах Филип Боровик з єромонахом Йосафатом Ісаковичем були введені до храму святих мучеників Сергія і Вакха в Римі заступником вікарія Рима і в такий спосіб відбулося фактичне офіційне передання цього храму під осідок прокураторів Київських митрополитів.
Про це читаємо в книжці єромонаха Ігнатія Кульчинського «Il Diaspro Prodigioso di tre Colori ovvero Narrazione istorica delle tre Imagini Miracolose della Beata Vergine Maria: La prima di Zyrovvice in Lituania, la Seconda del Pascolo in Roma, e la Terza Copia della seconda parimente in Zyrovvice detta da quei Popoli Romana», с. 50.









